Metal

Forum o rocku i metalu


#1 2009-09-14 21:37:00

 Kawa

V.I.P

1847366
Skąd: Szubin Koło BYDGOSZCZY
Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 275
Punktów :   

Udawani metale...

Ostatnio poznałem takiego jednego kolesia, który mówił że słucha metalu, że zuoo, satan itp. więc ja ucieszony, że być może znalazłem bratnią duszę zaraz wypytałem  czego słucha... on odpowiedział mi: "głownie to słucham rolling stonesów i emocore`a" .... Ale dobra myślę że pewnie nigdy nie usłyszał dobrej muzyki czy coś w tym stylu, więc począłem próby nawracania go na jedyną właściwą muzykę - DEATH METAL!!!! Jednak próby okazały się bezsensowne..." A ten "nerkal" to ma słaaaby growl ;P , perkusista cienki jest, a gitarzysta to gra na 2 strunach" - oto wyniki puszczenia mu Behemotha, ale jeszcze mam nadzieję że nie jest do końca stracony... Spróbowałem z punkiem i hardcorem. "nie mają pałera". No to trash metal "" (jedyna reakcja), potem jeszcze pokazałem mu parę gatunków i nic mu się nie spodobało....

Niestety coraz więcej jest takich osób... (tutaj następuje płacz nad losem ludzkości)


http://img17.imageshack.us/img17/6717/varg.gif

Offline

 

#2 2009-09-14 22:03:22

Dod108

Moderator

Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 116
Punktów :   
Ulubiony zespół: Pantera i inne
Gram na: gitarze
WWW

Re: Udawani metale...

A niech se słucha czego chce, ale niech nie nazywa tego metalem

Offline

 

#3 2009-09-14 22:37:36

 Kawa

V.I.P

1847366
Skąd: Szubin Koło BYDGOSZCZY
Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 275
Punktów :   

Re: Udawani metale...

No właśnie o to mi chodzi


http://img17.imageshack.us/img17/6717/varg.gif

Offline

 

#4 2009-09-15 08:41:01

Kurt

Grafik

9880043
Skąd: Tychy
Zarejestrowany: 2009-08-29
Posty: 147
Punktów :   
Ulubiony zespół: Artillery/Nuclear Assault/Risk
Gram na: nerwach :>
Zaliczone Koncerty: Sztywny Pal Azji 1996/7

Re: Udawani metale...

Jak byłem mniejszy to słuchałem innej muzyki niż teraz ,  najczęściej puszczałem sobie to co starsi bracia .Taką styczność z metalem miałem jak słuchałem Linkin Park'u potem to były jakieś Trance, Pop ale zdarzały się też rockowe kawałki które bardzo lubiłem...pamiętam jak wziąłem płytę Nirvany i se puściłem na CD akurat leciało Smells Like Teen Spirit i przyszła stara i wyłączyła bo powiedziała że ta muzyka zagłusza...

Jeżeli chodzi i rock i prawdziwy metal to zaczęło się jak wziąłem Mp3 od brata i przesłuchałem kilka piosenek SOAD'u i najbardziej spodobało mi się Toxicty . Z czasem słuchałem coraz więcej piosenek ww. zespołu. Potem doszła Nirvana...i przez pewien czas słuchałem ciągle tego i SOAD'u... potem przesłuchałem Lez Zeppelinów i kilka piosenek Maidenów , zacząłem mieć coraz większą zajawkę . Potem był HIM -_- ( nie no niektóre piosenki są dobre) , wsłuchiwałem się w Beatlesów , później  Metallica ...Korpiklaani. I tak zostało...a teraz jest zajawka na thrashe i dead'y
Czasami lubię sobie wrócić do muzyki którą kiedyś słuchałem . Jeżeli chodzi o styl to nie jestem jakiś tam metal co chodzi w koszulce Behemota i mówi ciągle Satan no może troszkę ;p

ps. Emocore -_- żal

Ostatnio edytowany przez Kurt (2009-09-15 08:48:10)


''Gonna let you mother fuckers die''
KLIKNIJ KURWA!!!

Offline

 

#5 2009-09-15 22:43:30

 Kawa

V.I.P

1847366
Skąd: Szubin Koło BYDGOSZCZY
Zarejestrowany: 2009-09-04
Posty: 275
Punktów :   

Re: Udawani metale...

A ja chodzę w koszulce Behemotha i ciągle mówię satan xD


http://img17.imageshack.us/img17/6717/varg.gif

Offline

 

#6 2009-10-03 18:40:28

 jelczurr

Użytkownik

9260832
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2009-09-26
Posty: 98
Punktów :   
Ulubiony zespół: Slayer+Sepultura+Machine Head
Gram na: gitarze powietrznej

Re: Udawani metale...

Wina stereotypów; ludzie ciągle myślą że jeśli ktoś słucha metalu, to podpala kościoły, śmierdzi siarką, gwałci koty i zjada dziewice (a może na odwrót? ). Sam czasem mówię szatanami itp. ale notorycznie, i bardziej dla śmiechu.

Kawa napisał:

Ale dobra myślę że pewnie nigdy nie usłyszał dobrej muzyki czy coś w tym stylu, więc począłem próby nawracania go na jedyną właściwą muzykę - DEATH METAL!!!! Jednak próby okazały się bezsensowne..." A ten "nerkal" to ma słaaaby growl ;P , perkusista cienki jest, a gitarzysta to gra na 2 strunach" - oto wyniki puszczenia mu Behemotha, ale jeszcze mam nadzieję że nie jest do końca stracony...

Ja po pierwszych przesłuchaniach nie przepadałem za wieloma zespołami, a teraz mam na dysku ich całe dyskografie ;P Wyrobi się chłopak.


Ave Szatan proszę księdza!

      \,,\ (-,-) /,,/

Offline

 

#7 2009-10-03 21:40:49

PanJezus

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-09-09
Posty: 13
Punktów :   
Ulubiony zespół: Downa
Gram na: Fujarce
Zaliczone Koncerty: Ewa,Aga,Marta,Iza i inne..: >

Re: Udawani metale...

a ja tworze nowy gatunek . LoffciamCore i jestem Słitaśny jak cipka dody.

..
jebać to,chuj wam do tego,niech se bedzie kim chce.. moze znormalnieje... i przerzuci sie na normalna muze.. a moze zacznie sluchac tede. jego sprawa.

Offline

 

#8 2010-05-20 15:22:14

mikabak

Użytkownik

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2009-11-05
Posty: 139
Punktów :   
Ulubiony zespół: Zepp's, Dream Evil, Slayer
Gram na: chcę na basie (nauka)
Zaliczone Koncerty: KAT! \m/

Re: Udawani metale...

Do niektórych rzeczy trzeba dojrzeć. Do muzyki też to się tyczy.
Przykład mojego brata - zaczynał od Linkin Parka, poprzez Papa Roach, Slipknota i inne core'y, a teraz coraz częściej grzebie mi w muzyce podbierając bardziej deathowe kawałki ; ) Będą z niego ludzie


"When you want more than you have
You think you need
And when you think more than you want
Your thoughts begin to bleed"

"Wake up! It is 4 in the morning
Wake up! Someone's knocking at the door
Maybe someone is starting the third world war
Maybe someone wants to borrow sugar, ooh."

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polish-speed.pun.pl www.commando80.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.miedzywymiarami.pun.pl www.mobileinfantry.pun.pl